Blog

Rekreacja

RSS not configured

Facebook
RSS

Z jakich przyczyn gram u bukmacherów?

Comments Off
Aug - 20 - 2016
admin

Tak naprawdę znam niezliczoną ilość ludzi – głównie mężczyzn, którzy uwielbiają zakłady bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, ponieważ osobiście grywam u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż oczywiście w trakcie kariery nie wygrałem za wielu pieniędzy, to tak naprawdę i tak będę ciągle grał u bukmacherów!
Dlaczego? Cóż, fakty są takie, że generalnie to moja sytuacja jest taka, iż kocham ten dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chciałbym w następnej części artykułu napisać nieco na temat poprawnego typowania meczów.
Sądzę, że aktualnie miłośnicy obstawiania meczów mają sporo łatwiejsze zadanie – przecież bez żadnego problemu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewniakami, ale są w stanie jakoś uchronić nas przed wpadką. Czyli jeśli chcesz postawić na AC Milan w spotkaniu z Manchesterem United, lecz dowiadujesz się, iż duża grupa obstawiających optuje za tą drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz okazję przemyśleć własną strategię. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie również to radzę. No chyba, że nie masz 18 lat.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl

Comments are closed.