Blog

Rekreacja

RSS not configured

Facebook
RSS

qqq (3)Mamy dla was propozycję na ferie zimowe! Koniec siedzenia w domu, wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na przyjemne ferie zimowe 2016 do domków Uhorčík, Ilčík i Rajnoha do Terchovej. Właśnie Terchová jest idealnym miejscem do spędzenia ferii wiosennych.
W okresie zimowym Terchová przekształca się w malowniczą wioskę, nad którą wznosi się statua słynnego zbójnika Juraja Janosika. Góry Małej Fatry, u stóp której położona jest ta wioska, zimową porą ma prawdziwy urok. Przyroda aż prosi się o spacery, po takim spacerze zaś przyjemnie jest wrócić do wygrzanego domku i posiedzieć przy kominku. Ale to nie wszystko, co na was czeka na nartach na Słowacji 2015/2016! W domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha znajdziecie cudowne wellness centrum z dużym jacuzzi, sauną fińską i infra sauną. Nie ma nic lepszego niż wypoczynek w wellness po mroźnym dniu.
Narciarze mogą jeździć na nartach w ośrodku narciarskim Vrátna, kolejne ośrodki narciarskie położone są w odległości do 45 min samochodem. Jednym z nich jest ośrodek narciarski Kubínska hoľa, znajdujące się w regionie Orawa, trzecim z kolei jest ośrodek narciarski Wielka Rača w regionie Kysuce.
Przy domkach są doskonałe warunki do jazdy na sankach i bobslejach, dlatego są doskonałe zarówno dla narciarzy i nienarciarzy, dla małych i wielkich. Zapraszamy was na ferie wiosenne 2015!

Comments are closed.