Blog

Rekreacja

RSS not configured

Facebook
RSS

Najlepsze korepetycje online

Comments Off
Jun - 26 - 2015
admin

Najlepsze korepetycje online z języka angielskiego – na Preply 

W dzisiejszych czasach trudno byłoby wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie bez znajomości języka angielskiego. Ten język towarzyszy nam niemal wszędzie. Jego dobra znajomość jest wymagana do znalezienia odpowiedniej, dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Jednak angielskiego uczymy się także po to, by móc podróżować, uczyć się za granicą lub po prostu po to, by zyskać szansę na poznanie ciekawych ludzi. Niektórym zależy, by oglądać angielską czy amerykańską telewizję, taka jak choćby BBC, CNN lub nawet MTV. Inni uczą się języka angielskiego dla własnej satysfakcji. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że znajomość tego języka prędzej czy później może się przydać. Z tego powodu warto przyłożyć się do nauki. Wart też wybrać taką metodę uczenia się, która przyniesie szczególnie szybkie efekty i pożądane rezultaty.

Obecnie możliwości uczenia się języka angielskiego jest wiele. Przede wszystkim jest to jeden z podstawowych języków obcych nauczanych w szkołach. Niestety taka edukacja językowa wciąż pozostawia wiele do życzenia. W zwykłej szkole godzin lekcyjnych z języków obcych jest wciąż mało, a klasy na tyle duże, że nie każdy kończąc obowiązkową edukację potrafi sprawnie posługiwać się językiem angielskim. Dlatego edukację szkolną warto uzupełnić o kurs w szkole językowej, korzystanie z odpowiednich materiałów przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych, a przede wszystkim o konwersacje. Wiadomo, że rozmowa z native speakerem zazwyczaj przynosi najlepsze rezultaty. Dzięki regularnym spotkaniom, podczas których rozmawia się tylko po angielsku można przyswoić sobie współczesne słownictwo, które najczęściej jest używane raz pokonać lęk przed komunikowaniem się po angielsku. Pozostaje jednak kwestia tego, gdzie szukać dobrego lektora, który zechce poświęcić czas na udzielenie nam korepetycji?

Preply - widok strony glownej

Tutaj wszystkim zainteresowanym z pomocą przychodzi e-platforma edukacyjna Preply.com. To nowoczesny serwis internetowy, który swoim użytkownikom pomaga w znalezieniu odpowiedniego lektora. Z Preply można uczyć się nie tylko angielskiego. W bazie lektorów znaleźć można również nauczycieli i native speakerów jedenastu innych języków, w tym między innymi hiszpańskiego czy niemieckiego. Profil każdego z tych nauczycieli zaopatrzony jest w informację o jego lokalizacji, gdzie widnieje nazwa miasta, na przykład Warszawa, Wrocław czy Kraków. Dzięki temu łatwo można znaleźć odpowiedniego nauczyciela blisko siebie i umówić się na lekcję. Jednak platforma Preply oferuje swoim użytkownikom coś zupełnie nowego: korepetycje online po angielsku. Nie trzeba tu dysponować jakimś nowoczesnym sprzętem komputerowym. Wystarczy tylko popularny program Skype, by móc odbywać konwersacje z lektorami i native speakerami z całego świata.

Dzięki temu użytkownik platformy Preply może wybierać spośród wielu lektorów, nie przejmując się zupełnie ich lokalizacją. Można zdecydować się na lekcje z nauczycielem przebywającym aktualnie w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy nawet Stanach Zjednoczonych. Program Skype umożliwi wygodną komunikację. Podczas rozmowy można po prostu skupić się na podnoszeniu swoich kompetencji językowych lub na rozwiązaniu konkretnego nurtującego ucznia problemu. Można też zdecydować się na odbywanie spotkań regularnie, na przykład raz w tygodniu, lub też na kilka konwersacji, które służyć mają przygotowaniu się do podróży lub do takich wydarzeń, jak negocjacje handlowe, czy rozmowa kwalifikacyjna po angielsku.

W Preply nie ma znaczenia poziom znajomości języka angielskiego, jaki prezentuje uczeń. Korepetycje z angielskiego przez internet są przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero zaczynają naukę jak i dla tych, którzy już dość dobrze mówią po angielsku, a nawet posiadają certyfikaty językowe potwierdzające znajomość języka na odpowiednim poziomie, na przykład TELC lub FCE i inne. Korzystanie z Preply będzie świetną propozycją dla wszystkich, którzy po prostu nie chcą stracić kontaktu z żywym językiem. Przy okazji jest to wygodny, bo niewymagający wychodzenia z domu i straty czasu na dojazdy na przykład do siedziby szkoły językowej sposób nauki języka. Nauka z Preply przynosi też bardzo szybkie efekty. Dzięki indywidualnym konwersacjom przez Skype można rozmawiać z lektorami na tematy nas interesujące, przez co nauka jest przyjemna, a wiedza szybko przyswajana. Dlatego warto spróbować nauki języków właśnie z Preply.com.

Kilka informacji o Preply:

Platforma edukacji językowej Preply powstała przed dwoma laty na Ukrainie. Ten dość innowacyjny projekt wkrótce spotkał się z zainteresowaniem lektorów i użytkowników na całym świecie. Dzięki temu w ciągu dwóch lat baza lektorów aż dwunastu języków obcych mocno się powiększyła. Dzisiaj użytkownicy korzystać mogą z pomocy nauczycieli z całego świata, którzy oferują pomoc w nauce takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, francuski i inne. Warto zauważyć, że korepetycje z nauczycielami z Preply są tańsze niż tyle samo trwające lekcje tradycyjne. Stworzenie konta w serwisie Preply jest bezpłatne i umożliwia przeglądanie profili wszystkich nauczycieli. Opłacie podlegają jedynie konkretne lekcje, których cena podana jest każdorazowo w profilu wybranego lektora. Platforma Preply jest serwisem prężnie się rozwijającym i budzącym coraz większe zainteresowanie nie tylko na Ukrainie, ale także w innych krajach europejskich, w tym w Polsce.

Preply - logo

Comments are closed.