Blog

Rekreacja

RSS not configured

Facebook
RSS

Laptopy poleasingowe Kraków

Comments Off
Nov - 26 - 2017
admin

W najnowszym komunikacie Capcom otrzymujemy informacje o zbliżającym się Residencie. Resident Evil : Operation Racoon City jest tworzony na PlayStation 3, Xbox 360, PC. Tytuł powstaje przy współpracy Capcom i Slant 6 Games . Planowane jest, że gra zadebiutuje w zimę 2011 roku. Firma pochwaliła się, że do tej pory seria sprzedała się w 45 milionach egzemplarzach na całym świecie, a Resident Evil: Operation Raccoon City ma być powrotem do korzeni, gdyż będzie czerpał garściami z Resident Evil 2 i Resident Evil 3.

Fabuła produkcji została osadzona we wrześniu 1998 roku w Raccoon City, gdzie ponownie ujrzymy skutki rozprzestrzenienia się śmiertelnego wybuchu T-virus stworzonego przez Umbrelle. Wszystkie ogniska choroby oraz samego szkodnika trzeba wyeliminować, aby nikt o nim nie widział i nigdy nie usłyszał. Na miejsce jest więc wysłany oddział specjalny, a my wcielamy się w jednego z żołnierzy Umbrella Security Services (USS). Tytuł będzie można przejść w pojdeynkę lub w trybie kooperacyjnym – 4 osoby.

Producent zapowiedział, że powróci wiele miejsce , które poznaliśmy w poprzednich odsłonach, Podobno mamy odwiedzić Raccoon City Police Department – czyli posterunek policji, a dodatkową atrakcją ma być pojawienie się Leon S. Kennedy, który jest dobrze znany fanom serii.

Tytuł ma również oferować tryby multiplayer laptopy poleasingowe Kraków.

W numerze PlayStation Magazine możemy przeczytać, że jednym z głównych zadań w grze jest “zabicie Leona” i w ten sposób sygnalizowana jest możliwość zmiany historii Resident Evil. Tytuł będzie również oferował możliwość zasłaniania się przeciwnikami (w tym zombie) podczas chodzenia. Nie zabraknie również osłon nieruchomych w postaci samochodów, barierek, za które będzie można się schować. Gra będzie nawiązywać do klasycznych tytułów ( Resident Evil 2 i 3), aby przywrócić poczucie horrory, którego brakowało w najnowszych częściach.

Twórcy zdradzą również, że zobaczymy Rockfort Island – lokacja znana z poprzednich części. Potwierdzono pojawienie się przeciwników Hunters i Lickers, którzy będą atakowali/atakowały zombie. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że scenerie mają ulegać zniszczeniu pod wpływem kul etc. Dzięki temu dostaniemy możliwość tworzenia osłon wykorzystując elementy środowiska.

W grze wcielimy się najprawdopodobniej w jednego z czterech żołnierzy – Beltway, Vector, Spectre i Bertha. Zostali oni pokazani na jednym ze zdjęć.

Comments are closed.